Czy wiesz, co to Paruzja? Czy wiąże się ona z końcem świata? A z tryumfem Niepokalanego Serca Maryi? Z Sądem Ostatecznym? Jak możemy do niej przygotować siebie i innych, nawet cały świat? Jaka w tym przygotowaniu rola ruchu “Iskra z Polski”? Kto tę “Iskrę” tworzy i jak do niej się przyłączyć? Jak rozpoznać znaki obecnego czasu? NA TE I NA INNE PYTANIA MOŻESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ NA NASZEJ STRONIE, NA KTÓREJ SERDECZNIE CIĘ WITAMY, DROGI CZYTELNIKU!

Strona w trakcie budowy

 

Strona poświęcona Paruzji

czyli ostatecznemu przyjściu Pana Jezusa

 

ostatecznemu

„Gdy się modliłam za Polskę – pisze św. Faustyna (Dzienniczek 1732) – usłyszałam te słowa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości.
Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat
na ostateczne przyjście moje”.

X

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it

Ks. Adam Skwarczyński

 

Moderatorem strony jest ks. dr Adam Skwarczyński. Ur. w r. 1946, wychował się w Siedlcach(mazowieckie) i okolicy. Kapłan Diecezji Siedleckiej, wyświęcony 14.06.1970. Pracował jakowikariusz w pięciu parafiach, jako proboszcz w jednej (przez 9 lat). Studiował teologiędogmatyczną (mariologię) na KUL w latach 1972-1975 (magisterium) i 1989-1993 (doktorat).Po studiach zaczął prowadzić (i prowadzi do dziś) prywatną poradniężycia duchowego,dysponując kaplicą z Najświętszym Sakramentem. Od roku 2014 jest animatorem ruchu „Iskraz Polski”, przygotowującego świat na Ostateczne Przyjście Jezusa, angażującego (głównie przezinternet) dziesiątki tysięcy uczestników. Na potrzeby poradni oraz ruchu przygotował szeregpublikacji.