This website is dedicated to the Parousia, otherwise known as the final coming of Jesus Christ.

the final

Do you know what Parousia is? Does it mean the end of the world? Or the triumph of Mary’s immaculate heart? A final judgement? How can we prepare well for this ourselves, the others and even the whole world? What is the role of ”Iskra z Polski”( “A spark from Poland”) movement in this preparation? Who creates this Spark and how to join it? How to read the signs of present? FOR THESE AND OTHER QUESTIONS, YOU CAN FIND THE ANSWERS ON OUR WEBSITE. WE KINDLY WELCOME YOU, DEAR READERS!

Under construction

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. it

"When I prayed for Poland, wrote St. Faustina (Diary 1732), I heard these words: I loved Poland especially and if it will be obedient to my will, I will exalt this country in power and holiness.
A spark, which will prepare the world for my final coming, will come out from Poland "

X

W tej chwili kierujemy do wszystkich, którzy uwierzyli w bliską już Paruzję oraz przyłączyli się do naszego Ruchu, gorącą prośbę o potężne wsparcie modlitewne. Przed nami (i przed całym Ruchem) najtrudniejsze i najpilniejsze zadania!

 

Komunikat 1.Przygotowujemy dla każdego biskupa ordynariusza “pakiet kryzysowy” do otwarcia w chwili wybuchu wojny.

 

Komunikat 2.15 i 18 kwietnia b.r. Tomasz oraz inna osoba otrzymali z Nieba upomnienie, ponieważ mimo przynagleń nie przygotowali jeszcze trwałej żywności na nadchodzący wielki głód. Dotyczy to także opału na wielkie mrozy. Niech nikt nie da się uśpić i rozleniwić pięknej pogodzie tego lata, lecz wkładajmy maksimum wysiłku w zrobienie zapasów.

 

Komunikat 3.Niech mieszkańcy miast nie liczą na przetrwanie w nich,lecz niech znajdą sobie miejsca do przetrwania na wsi – czy to własne rodziny, czy zaprzyjaźnione. Te miejsca niech jak najszybciej zaopatrzą w trwałą żywność, środki czystości, świece i zapałki, opał i śpiwory. Wprawdzie przetrwanie będzie zależało od stanu moralnego – nawrócenia ludzi – jednak i przygotowanie materialne jest bardzo ważne. Każdą porcję żywności, w naczyniach niedostępnych dla szkodników (np. moli) warto, jak nasi przodkowie, błogosławić znakiem krzyża, a może i skrapiać wodą egzorcyzmowaną.