Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

15 października 2021

Jeszcze o nowej stronie

+JMJ

 

Drodzy Przyjaciele

   Pierwszy etap prac nad nową stroną "Iskry" został zakończony, obecnie czekamy na tłumaczenia. Jak tylko podstawowe teksty zostaną przetłumaczone, zaczniemy uzupełniać kolejne fragmenty, chwilowo niedostępne. Niektórzy pytają, czy stare teksty jeszcze będą? Odpowiedź była zawarta w wiadomości "Nowa strona "Iskry"" – bardzo prosimy o dokładne czytanie informacji, tam opisaliśmy kolejne etapy działania. Niestety musicie uzbroić się w cierpliwość – nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego na raz.

   Dzisiaj chcielibyśmy trochę dokładniej odpowiedzieć na pewnego maila. Sprawa dotyczy odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań dotyczących Paruzji. Owszem – obiecaliśmy, że odpowiedzi te pojawią się na nowej stronie, ale nie mówiliśmy że natychmiast, na samym początku. Będziemy zamieszczali je po trochu. Dlaczego tak musimy robić? Jak już zauważyliście – strona „Iskry” ma być w czterech wersjach językowych, a każdy tekst, który pojawi się na stronie polskiej, musi pojawić się na stronach w innych językach. Wyobraźcie sobie teraz, że dodajemy i tłumaczymy wszystko hurtem, dodatkowo wprowadzając nowe teksty i pracując nad nimi, tłumacząc i administrując. Jest to niewykonalne! Już w tej chwili na publikację czeka kilka nowych tekstów, a stare (z poprzedniej wersji strony) utknęły u tłumaczy. Jeśli chcielibyście coś przyśpieszyć, zapraszamy do współpracy: potrzebujemy profesjonalnych tłumaczy na język angielski, francuski i portugalski. Mówiąc "profesjonalnych" mamy na myśli ludzi nie tylko biegle posługujących się wymienionymi językami, ale również znających terminologię teologiczną.

   W zakładce KONTAKT zamieściliśmy formularz, dzięki któremu możecie wysłać do nas wiadomość, żebyśmy mieli ze sobą ułatwioną komunikację (chodzi o zgłaszanie się osób zainteresowanych). Prosimy jednak o niepodejmowanie pochopnych decyzji, tak co do stopnia znajomości języków (nie przeceniajcie swoich umiejętności), jak i odnośnie czasu, którym będziecie mogli dysponować. Oczekujemy, że gotowe tłumaczenia powierzonych tekstów odeślecie najdalej w następnym dniu po ich otrzymaniu.

Z Panem Bogiem.

 

Redakcja „Iskry z Polski”, 15 października 2021

 

Copyright © 2019 Wydawnictwo Iskra z Polski.  All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.