Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

07 października 2021

Nowa strona "Iskry"

+JMJ

 

Drodzy Przyjaciele!

    Chcielibyśmy Was poinformować, że prace nad nową stroną dobiegają końca. Opublikowanie jej nowej wersji przewidzieliśmy na wtorek 12 października bieżącego roku. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie jej w „wersji beta”, by później uzupełniać pewne jej części. Mamy w tym pewien cel: jednocześnie będzie postępowało jej tłumaczenie na języki obce.

    Na stronie sporo się zmieni – wiele rzeczy zostało uporządkowanych. Niektóre przyciski nie będą jeszcze aktywne, a zbędne usunęliśmy. Część zakładek zostanie dodana nieco później. Sporo czasu poświęciliśmy na dopracowywanie wersji na urządzenia mobilne, jeszcze je trzeba ulepszać. Na stronie głównej znajdziecie dwie szpalty: jedna zatytułowana ‘apostolstwo’, a druga ‘wiadomości’. W pierwszej z nich będą umieszczane rzeczy najważniejsze, które będą widoczne przez dłuższy czas, natomiast w szpalcie zatytułowanej ‘wiadomości’ umieszczane będą sprawy bieżące (w tym techniczne), informacje i ciekawostki (jeśli starczy nam czasu). Szpalta ta będzie widoczna również na podstronach, dzięki czemu wiadomości będą zawsze pod ręką, a jeśli pojawi się jakiś „alert” – nie sposób będzie go nie zauważyć.

    Nad niektórymi zakładkami będziemy jeszcze pracować. Tak więc „Wieczerniki” wraz z mapą chwilowo będą niedostępne, gdyż osoby zakładające wieczerniki po zgłoszeniu dodania wieczernika często nie informowały nas o jego statusie, godzinach modlitw, spotkań itd., co trzeba uzupełnić. To samo tyczy się zakładki „Arki ocalenia”, dokładnie podzakładki „Dołączam do budowy arki”. Oczywiście po przeredagowaniu i uściśleniu zasad działania zakładki te zostaną przywrócone.

    Przez pewien czas podstrona przeznaczona dla apostołów czasów ostatecznych będzie niedostępna, ją również przebudowujemy. Przyznajemy, że była ona nieco „martwa”, ale to nie z uwagi na zanied­banie, a ze względu na niewystarczającą ilość czasu do jej zmodyfikowania w trakcie wielkiego nawału prac, związanych nie tylko ze stroną internetową, ale również ze sprawami bieżącymi związanymi z Iskrą. Kwestią dyskusyjną pozostaje biuletyn, który chcieliśmy tworzyć – czas bardzo szybko biegnie.

    Mieliśmy od początku świadomość, że w pewnej chwili Internet przestanie działać albo będzie bardzo blokowany, dlatego dużo nadziei pokładamy w słowie drukowanym, które przetrwa dużo dłużej, a poza tym będzie mogło być przekazywane z rąk do rąk. Blokada już się zaczyna: znana wszystkim platforma z wideo stosuje ją odnośnie do wszystkich filmów, związanych z tzw. ruchami antyszczy­pionkowymi, oczywiście z pogwałceniem wolności słowa i wyrażania myśli. W ostatnich dniach byliście również świadkami tzw. „wielkiej awarii” znanych portali społecznościowych, jednak nie łudźcie się – nie była to żadna awaria. W tym czasie wprowadzano pewne „zabezpieczenia”, uniemożliwiające przekazywanie niezgodnych z planem piekła treści. Uszczelniano możliwości komunikacji ludzi, chociażby w celu zorganizowania pikiety, ponieważ „cenzorzy” zorientowali się, że za pomocą tych kanałów ludzie potrafią się skrzyknąć i zadziałać. Nie mogli tego wprowadzić, nie blokując na krótki czas owych „dobrodziejstw cywilizacji”. Swoją drogą wyszło na jaw, jak ludzie pozbawieni tych kanałów potrafią wpaść w szał i utracić stworzony przez siebie zarówno wirtualny jak i rzeczywisty sens funkcjonowania.

    Odpowiedzią na te elektroniczne kagańce, zakładane na ludzi, miał być właśnie nasz biuletyn. Liczyliśmy na to, że do końca będziemy go drukować, a dysponując bazą „abonentów” – przesyłać go w odpowiednim czasie, dzięki czemu nie stracilibyśmy kontaktu. Niestety w chwili obecnej nie jest to możliwe.

    Niech dzisiejsza garść wiadomości upewni Was w tym, że nieustannie działamy dla chwały Bożej i Waszego pożytku. Wszystkim, którzy nas wspierali i wspierają, dziękujemy za to z całego serca! Bez Was nie dalibyśmy rady poświęcić się tej pracy. Bez Was również nie byłoby możliwe nowe tłumaczenie broszury „Paruzja” na języki obce, co wymagało dużych nakładów finansowych i trwało dość długo.

 

Z Panem Bogiem.

Redakcja „Iskry z Polski”, 6 października 2021

 

Copyright © 2019 

All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.