Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

11 lipca 2022

Ostatnie dni sklepiku "Iskry"

Drodzy Przyjaciele!

 

   Pewien etap naszego działania dobiega końca. Przez kilka lat pracowaliśmy na ile było to możliwe, chcąc przekazać jak największej liczbie ludzi przesłanie o zbliżających się wydarzeniach, zagrożeniach oraz wszystkich pięknych chwilach, które nadejdą po zakończeniu oczyszczenia Ziemi.  Jednym z naszych filarów było  wydawnictwo powołane wyłącznie na potrzeby misji „Iskry z Polski". Dzięki pracy ks. Adama udało się nam wydać szereg broszur oraz książek, dotyczących zagadnień związanych z Paruzją, jak i wzbogacających wiedzę duchową.

   Nasze wydawnictwo nie było nastawione na zarabianie pieniędzy, co przełożyło się na konieczność wspierania go w różnoraki sposób. Dzięki pomocy i ofiarności niektórych czytelników udało nam się dotrwać do dnia dzisiejszego mimo rosnących kosztów, plandemii oraz coraz to nowszych opłat, serwowanych nam przez pazerny system rodem z piekła. Niestety w tych warunkach dalsze utrzymywanie zarówno wydawnictwa, jak i sklepiku nie jest możliwe. W związku z tym podjęliśmy decyzję o zamknięciu sklepiku oraz zawieszeniu działalności wydawnictwa z dniem 31 sierpnia 2022 r. Jest to dla nas wszystkich smutna wiadomość, ponieważ bardzo staraliśmy się, aby działało ono jak najdłużej. Niech jednak pocieszeniem dla wszystkich naszych czytelników będzie wiadomość, że nasza strona internetowa – www.paruzja-iskraz.pl nadal będzie funkcjonować.

   Mamy dla Was jednak pewną niespodziankę.  W naszym „skarbcu” zdeponowana jest treść jeszcze jednej książki przeznaczonej do publikacji w specjalnym dniu. Będzie ona wydrukowana  bez względu na istnienie wydawnictwa.  Jej treść posłuży za epitafium ziemskiej drogi naszego przyjaciela, niestrudzonego wojownika o prawdę. To człowiek, który brnąc przez upokorzenia i wyśmianie oraz niezrozumienie stał się osobą,  bez której tak naprawdę „Iskra z Polski" nigdy by nie powstała. Jego imię pozostawimy w tajemnicy choć wiemy, że wielu z Was zapewne się go domyśla.

 

Z Panem Bogiem,

Redakcja „Iskry z Polski”, 12 lipca 2022 r.

 

Copyright © 2019 Wydawnictwo Iskra z Polski.  All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.