Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

06 maja 2023

Ostrzeżenie!

 

Szczęść Boże,

Drodzy Przyjaciele

 

   Ponieważ coraz wyraźniej widzę czyhające na was niebezpieczeństwa, pozwolę sobie dziś wskazać jeden z wielu błędów, które sprawiły, że nie mogę dalej sygnować swoją osobą strony Paruzji. Nie będzie to zapowiedziany tekst pożegnalny, jednak z uwagi na sytuację zdecydowałem interweniować.

   Poniższe słowa kieruję szczególnie do najgorliwszych wyznawców teorii księdza (z szacunku pominę imię), do których wysyłane są listy mające na celu mnie zdyskredytować. Nie mam innej drogi, aby Was przestrzec i zachęcić do opamiętania oraz racjonalnego i rozumowego podejścia do sprawy wiary, jak również poszukiwania Prawdy. Wykazując rażące i niebezpieczne błędy mogę Was jedynie ostrzegać, zanim przestanę mieć możliwość przekazywania Wam informacji za pośrednictwem tego kanału.

   Jednym z błędów głoszonych na stronie „Paruzji” i powielanym w licznych książkach, broszurach oraz artykułach, których nie byłem autorem, jest uporczywe wpajanie Wam tak zwanego „szczęśliwego 25 lecia”. Osobiście zawsze je negowałem jednak z uwagi na „autorytet” teologiczny księdza (…)  ustępowałem. Od początku miałem jednak przekazane z Nieba, że jest to nauczanie błędne. 

   Przejdźmy do konkretów. Jeśli jesteście ludźmi wierzącymi w Boga to musicie tę wiarę na czymś opierać. Chrześcijanie opierają zarówno wiedzę jak i wiarę na księdze zwanej Biblią lub inaczej Pismem Świętym. Nie chcę teraz wchodzić w pewne szczegóły, a jedynie odnieść się do tego, że nie może być sytuacji, w której Biblijny Jezus lub ktoś inny przemawiający z kart tej księgi mówi jedno, a ktoś obecnie żyjący, utożsamiający się z tą wiarą mówi coś innego (pominę głębsze warstwy tego rozważania). Innymi słowy - nie możemy jednocześnie bazować na Biblii i tworzyć wobec niej sprzeczności.

Tu zaczyna się początek błędnego nauczania o „szczęśliwym 25 leciu”

Otóż w Biblii czytamy:

 

NOWY TESTAMENT

Apokalipsa św. Jana

Tysiącletnie królestwo

 

20

Potem ujrzałem anioła, zstępującego z nieba,który miał klucz od Czeluści2i wielki łańcuch w ręce.

I pochwycił Smoka, Węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat

3 I wtrącił go do Czeluści, i zamknął, i pieczęć nad nim położył, by już nie zwodził narodów, aż tysiąc lat się dopełni.A potem ma być na krótki czas uwolniony

4 I ujrzałem trony-a na nich zasiedli [sędziowie], i dano im władzę sądzenia-i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowii nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę.Ożyli onii tysiąc lat królowali z Chrystusem.

A nie ożyli inni ze zmarłych, aż tysiąc lat się skończyło.To jest pierwsze zmartwychwstanie

5 Błogosławiony i święty, kto ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu:nad tymi nie ma władzy śmierć druga

6 lecz będą kapłanami Boga i Chrystusai będą z Nim królować tysiąc lat. 

   Sami widzicie, że w przytoczonym fragmencie tekstu Pisma Świętego, aż 5-cio krotnie mamy odniesienie do trwającego 1000 lat Królestwa Bożego.

  Jak zatem można nauczać, że królestwo Chrystusa będzie trwało 25 lat? Osobiście wiem z Nieba, na temat tego okresu dość sporo. Wiem ponad wszelką wątpliwość, że prawdziwy Boży Świat będzie trwał znacznie dłużej,  a nie jakieś „25 lat”!  Kto Was zatem chce zmylić i kto Wam to przekazuje? 

  Musicie wiedzieć, że przyjęcie tego błędu jest bardziej poważne w swoich konsekwencjach niż może się to początkowo wydawać. Człowiek wychodząc z założenia szczęśliwego 25-lecia będzie mógł stać się łatwą ofiarą dla złych duchów, gdyż to, co w istocie będzie fałszywym nowym światem, przyjmie on jako coś dobrego i bożego. 

   Jedyny znany mi okres, który może trwać 10 lat lub więcej występuje - ale po zakończeniu III wojny światowej i należy do tak zwanego „Nowego Porządku Świata” (osobiście nazywam ten okres - Fałszywym Nowym Światem).  W tym właśnie czasie przyjdzie fałszywy mesjasz, będziecie widzieć różne piekielne zjawiska na niebie (mam nadzieje, że będę miał okazję Wam o tym szerzej opowiedzieć). Jedno wiem na pewno. Okres ten może trwać nawet 25 lat (choć nie musi - jest to zależne od ludzi) i zostanie zakończony przemianą ziemi po której nastąpi Prawdziwy Nowy Boży Świat, trwający bardzo długo (1000 lat). Szczegółów nie będę tu opisywał. Ziemia ma stać się wtedy jedną wielką ŚWIĄTYNIĄ BOGA.

   Kto więc mówi wam o 25-letnim panowaniu Chrystusa oraz trwającym zaledwie 25 lat Królestwie Bożym jest zwodzicielem i opowiada nie tylko rzeczy niezgodne z Biblią ale również ze zdrowym rozsądkiem. Co gorsza wprowadza Was w błąd, ponieważ po wojnie nie będzie jeszcze, żadnego Nowego Bożego Świata, choć zrobi się w Polsce ciepło, a za oknem będą rosły banany i pomarańcze. Uwiarygodniony zatem zostanie okres największych zwiedzeń. Dzieła Boże są wielkie, piękne, dobre, a przede wszystkim trwałe, a w tym przypadku? Tysiące lat ludzkość znała ziemię jako miejsce walki, bólu, cierpienia, a Boży świat miałby być jedynie mignięciem? Innymi słowy: przez tysiąclecia na ziemi rządził szatan, a Bóg miałby mieć do dyspozycji jedynie 25 lat? Przecież to absurd!

   Nie potrafię stać z założonymi rekami kiedy piekło zastawiło na Was Bracia i Siostry taką pułapkę. Zapewniam Was, że podobnych błędów i wypaczeń jest znacznie więcej i o ile będę miał możliwość, postaram się Wam je wszystkie wykazać.

 

Niech Was Bóg Błogosławi 

Tomasz

 

Copyright © 2019 

All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.