Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

09 grudnia 2021

Oświadczenie

Drodzy Bracia i Siostry!

 

   W związku z pojawieniem się kolejnej fali pomówień dotyczącej mojej osoby w tym związanych z rzekomym nagrywaniem przeze mnie orędzi i tekstów w wersji audio i wideo i publikowaniem ich w różnych miejscach poniżej zamieszczam oświadczenie.

 

Oświadczenie 2021-12-10

   Ja, Tomasz oświadczam, że nigdzie nie publikuję i nie publikowałem swoich nagrań zarówno w formie wideo jak i audio, a w szczególności nie rejestrowałem orędzi mi przekazanych we wcześniej wspomnianych formatach. Jedyną stroną, na której zamieszczam teksty jest strona „www.paruzja-iskraz.pl”. Podkreślam jednak, że nie są to zapisy audio oraz wideo. Na dzień dzisiejszy czyli 10 grudnia 2021 r. takowych nagrań nie ma i w najbliższym czasie nie planuję ich rejestracji, a co za tym idzie publikacji. Nie brałem, nie biorę i nie zamierzam brać udziału w rejestracji przekazanych mi treści i publikowaniu ich przez osoby trzecie.

   W związku z tym wszystkie nagrania, które napotykacie w Internecie nie są moją inicjatywą, jak również nie jestem ich autorem, a za umieszczanie ich (zwłaszcza w niewłaściwym kontekście) ponoszą odpowiedzialność osoby, które takowe nagrania rozpowszechniają sami od siebie.

 

Drodzy Przyjaciele!

 

   Jak sami widzicie ktoś nieustannie próbuje wprowadzić chaos i dezinformację oraz chce ukazać zarówno mnie, ks. Adama, jak i „Iskrę z Polski” w niewłaściwym świetle. Przyznam, że od początku wiedziałem, że może zaistnieć taka sytuacja. Niektóre rzeczy mogą być zmanipulowane, a czasami ktoś może przypisywać nam treści, których nie publikowaliśmy, dlatego właśnie z taką determinacją stałem i stoję na straży nie tylko spójności wizerunkowej, ale również wiarygodności tekstów, których jedynym oficjalnym źródłem jest strona „www.paruzja-iskraz.pl”. Oczywiście zupełnie teoretycznie doskonale byłoby gdyby przekazywane przez nas treści trafiły do jak najszerszej grupy odbiorców, ale brak swego rodzaju centralizacji, jak sami widzicie, prowadzi do niejasnych sytuacji. Przypadki, które mam na myśli dotyczą stron, na których orędzia mi przekazane są umieszczane z jakimiś dziwnymi treściami, pseudo-przekazami z Nieba oraz rzekomymi objawieniami. Takie wrzucanie nas na wyżej wymienione strony stawia niejednokrotnie zarówno mnie jak i ks. Adama w niezbyt dobrym świetle. Dlatego zachęcam was wszystkich abyście treści i orędzia  odczytywali raczej ze źródła (mam oczywiście na myśli orędzia przekazane mi – Tomaszowi, bo za inne nie odpowiadam, choć często znam ich pochodzenie). To samo tyczy się oczywiście tekstów.

 

Z Panem Bogiem

Tomasz

 

 

Copyright © 2019 Wydawnictwo Iskra z Polski.  All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.