Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

25 kwietnia 2023

Oświadczenie

Ja Tomasz, oświadczam, że odpowiadam tylko za te teksty na stronie www.paruzja-iskraz.pl, które pochodzą spod mojego pióra, lub które przekazałem bezpośrednio z Nieba. Ponadto informuję, że zrzekam się administrowania w/w stroną. Ze względów grzecznościowych do czasu przekazania jej osobom trzecim zapewnię jej działanie.

W związku z tym nie będę również odpowiadał za teksty, które się na tej stronie pojawią, a mogących pochodzić z fałszywych objawień, tym bardziej kiedy stoją one w sprzeczności z przekazaną mi prawdą. Więcej wyjaśnień podam w pożegnalnym wpisie, który będzie zarazem moim ostatnim tekstem zamieszczonym na stronie paruzja-iskraz.pl.

 

Niech Was Bóg błogosławi

Tomasz

 

PS Do garstki Przyjaciół i osób świadomych oraz będących na drodze Prawdy.

 

Nie martwcie się! Bóg nie zostawi Was nigdy samym sobie. Jeśli będziecie podążać drogą Prawdy odnajdziecie wszystko, co pomoże Wam przetrwać nadchodzący czas. Na tej drodze będziecie się musieli zmierzyć z wieloma trudnymi zagadnieniami, jednak ostatecznie zwyciężycie. Ponieważ powierzono mi z Nieba zadanie związane z przekazaniem Prawdy, wykonam je do końca, więc zapewniam, że spotkamy się jeszcze w Internecie i być może osobiście.

Nadchodzi czas, w którym ziarno musi oddzielić się od plew! Bracia i Siostry nie bójcie się podążać tą trudną, kamienistą drogą!

 

Copyright © 2019 

All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.