Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

25 lutego 2022

Panika - zły doradca

+JMJ

Drodzy Bracia!

 

   Nie popadajcie w panikę! Zanim wydarzenia posuną się dalej, będzie chwila na przemyślenia i działania…. Wielu ruszyło szturmem na stacje benzynowe, niektórzy już dziś panicznie zaczęli wypłacać pieniądze. Takie działania nie przyniosą dobrych skutków np. na niektórych stacjach cena paliw wzrosła tak drastycznie, że odgórnie zaczęto na nią reagować. Co prawda w wizjach widziałem cenę paliw około 10 zł/l, a później jego reglamentacje, ale raczej nie tyczyło się to tego i być może kilku kolejnych miesięcy (to będzie chyba bliżej krachu, który wybuchnie). Właścicielom stacji paliw radzę - nie próbujcie „zarabiać” na lęku ludzi, bo i tak w dłuższej perspektywie nic wam to nie da.

   Przyjaciele - trzeba działać rozważnie. Nie oznacza to, żeby biernie czekać, ale działać – tylko w sposób spokojny. Bóg dał nam zresztą już tyle czasu, że mogliśmy bez trudu przynajmniej po części zrobić różne niezbędne zapasy. O takiej panice i skutkach nieprzygotowania się do nadchodzących czasów pisaliśmy wielokrotnie, a dziś, mimo że mamy jeszcze trochę czasu, wybuchła mała histeria. Niech to da Wam jednak do myślenia. To co obserwujecie nie jest co prawda końcem, ale wielkim krokiem ku jego początkowi.

   Z Nieba:

   Bóg zapowiedział: „Czas napominania słowem zakończył się…” - wystarczy, że odczytacie wcześniejsze orędzia i wyciągniecie wnioski.

   Pod koniec stycznia bieżącego roku dostałem następujące słowa „Każdy miesiąc będzie jak krok" (wiecie do czego...)

   Na zakończenie

   Doszły mnie słuchy, że każda strona internetowa, która pisze coś o wojnie itp. jest obecnie na celowniku, więc nie wiem, jak długo będę mógł Wam przekazywać treści tą drogą i nie paść ofiarą systemu, będąc przez pomyłkę oskarżonym o jakieś irracjonalne cele. Przecież wiadomo, że dla ludzi pozbawionych duchowości rzeczy takie jak proroctwa i wizje są równoznaczne z urojeniami lub innymi zaburzeniami psychicznymi. Tym bardziej, że te „rzekome proroctwa” wypełniają się - więc skąd ten człowiek może o tym widzieć? Trudne to zadanie, które powierzył mi Bóg, muszę powiedzieć. Postaram się oczywiście wytrwać. Liczę na Wasze wsparcie duchowe i modlitewne.

   Dla pocieszenia - tylko do tych, którzy wierzą w moją misję - mam plan awaryjny.

 

Z Bogiem

Tomasz

 

 

 

Copyright © 2019 

All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.