Nasza Litania
  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. pt

Czytaj więcej...

Strona poświęcona Paruzji czyli  OSTATECZNEMU przyjściu Pana Jezusa

08 czerwca 2021

Sprawy bieżące

+JMJ

 

Drodzy Przyjaciele, Bracia i Siostry!

 

   Dziś kilka zdań trochę "technicznych", ale jak zwykle mających związek z Paruzją i z działaniem "Iskry". Zaczniemy od informacji, dotyczącej naszej strony internetowej. Jest już dość zaawansowane  tworzenie jej nowej szaty graficznej, więc przy Bożej pomocy niedługo będziecie mogli z niej korzystać.  Będzie to także, jak zapowiadaliśmy, tłumaczenie z języka polskiego na angielski, hiszpański i francuski (szczególnie zależy nam na bieżącym tłumaczeniu aktualności). W związku z tym tłumaczeniem pojawiło się wiele problemów technicznych, dlatego trwa to wszystko dość długo, za co wszystkich przepraszamy. Wiedzcie, że ponieważ strona ta ma być również czytelna na urządzeniach mobilnych, mamy niejako do zrobienia 4 strony internetowe. Musimy to wszystko bardzo dokładnie przemyśleć i dopracować. Aby jak najlepiej wykorzystać czas, prawdopodobnie zdecydujemy się na uruchomienie wersji podstawowej, a później będziemy uzupełniać brakujące elementy i robić porządek poprzez tworzenie archiwów. Mamy nadzieję, że dzięki tym staraniom "Iskra" wyjdzie szerzej na świat.

   Niebawem pojawią się też na stronie 3 bardzo ważne teksty: opis prawdziwych trzech dni ciemności, "Dzień Ducha Świętego" oraz opowiadanie "Drogi na wyspę Nowego Świata".

   Dzięki pomocy ludzi zaangażowanych - apostołów czasów końca - weszliśmy w fazę tłumaczenia przepracowanej książeczki "Paruzja" na wyżej wymienione 3 języki obce. Dzięki temu od chwili, gdy już nie będzie działał internet, jej treść (dzięki kolporterom) nadal będzie dostępna dla wielu ludzi na całym świecie. Chcemy Wam przypomnieć, że trwają teraz 3 wyjątkowe miesiące. Jest to szczególny czas, w którym możemy dokończyć wiele rzeczy – zarówno przyziemnych, jak i związanych z życiem duchowym,  wypełnić dobre postanowienia. Jeszcze teraz łatwo jest zdobyć się na modlitwę i zbliżyć się do Boga.

   Prosimy Was wszystkich o modlitwę, aby Bóg przymnażał nam czasu w celu wypełnienia wszystkich zadań. Już z góry bardzo za nią dziękujemy. Dziękujemy też wszystkim, którzy nas wspierają materialnie, bo dzięki nim możemy działać i intensyfikować nasze starania o wypełnienie tego wielkiego Bożego dzieła. Choć prowadzimy je w doczesności, sięga ono w wieczność i wiąże się z wejściem do Nieba jak największej liczby ludzi.

 

Z Panem Bogiem.

Redakcja "Iskry z Polski"

 

 

Copyright © 2019 Wydawnictwo Iskra z Polski.  All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.